Kariéra

Jsme přední dodavatel vybavení pro laboratoře. Rozvíjíme se a občas potřebujeme nové posily do týmu. Nejsi to právě ty?

V P-LABu neustále vylepšujeme naše interní procesy, nabídku produktů i služby pro zákazníky. Změny pro nás představují nové příležitosti. Kontinuálně nám přibývají noví zákazníci i noví dodavatelé, potrfolio produktů roste a pracovní tým se rozšiřuje.

Pracovní pozice
plab

A co zůstalo?
Přesto, že se toho tolik událo, je P-LAB v jádru pořád takový, jaký ho jeho stálí a dlouholetí zákazníci znají. Je to tým odborníků, kolegů fungujících na správném místě. Je na nás spolehnutí.

Partnerství se zákazníky
V P-LABu se věnujeme zákazníkům a vycházíme jim vstříc tak, aby s námi byli dlouhodobě spokojení a věděli, že se na nás mohou obrátit. Dobře víme, že potenciál efektivně nastavené partnerské komunikace je obrovský.

Naše ryze česká rodinná firma byla založená v roce 1991. Potom, co se na trhu rozhlédla, se dostala do povědomí odborné veřejnosti. Třeba i tím, že spustila jako jedna z prvních firem na českém trhu e-shop. Také se zasloužilo o založení veletrhu laboratorní techniky LABOREXPO. V průběhu dalších let jsme pro svou věc získali zahraničního investora, a zároveň našeho strategického dodavatele, německou firmu Carl Roth. Umožnilo nám to zásadně rozšířit nabídku zboží. A zrychlit logistiku zboží.

„Naši obchodníci jsou takoví, jací mají obchodníci být – akční, upovídaní, ale trochu neřízené střely. Takže se s nimi rozhodně nenudím.“

Barbora Bílková
Podpora prodeje

plab