plab

O nás

V P-LABu se neustále něco děje. Stále vylepšujeme služby pro zákazníky a pracujeme na usnadnění výběru i nákupu laboratorních potřeb. Pro vaši laboratoř u nás v e-shopu na p-lab.cz najdete vše.

Neustále u nás něco vylepšujeme. Vybudovali jsme nový obchodní tým pečující o zákazníky, začali s intenzivnější komunikací a mediálními kampaněmi na sociálních sítích, potenciální zákazníci tak na nás mohou častěji natrefit. Přidali jsme také řadu novinek v oblastech péče o zákazníky, procesu nákupu a dynamice produktového týmu.

Přestěhovali jsme se do nového sídla, kde máme větší kapacitu skladu a rychlejší logistiku. Změny pro nás nejsou neobvyklé, ale hlavně představují nové příležitosti, do kterých jdeme pokaždé s novým očekáváním. Díky takovému nastavení a přístupu nám kontinuálně přibývají noví zákazníci, zaměstnanci, dodavatelé a s nimi i produkty v nabídce.

Nejen pro naše zákazníky také navíc připravujeme pravidelný newsletter, kde se dozví o všem podstatném mezi prvními. Chcete mezi ně patřit také? Přihlásit se k odběru můžete zde.

Historie P-LAB

P-LAB v roce 1991 založili vědci spolupracující v rámci svého působení na Akademii věd. Chtěli zlepšit kvalitu a zvýšit rychlost tehdejšího zásobování laboratoří. Ryze česká rodinná firma se potom, co se na trhu rozhlédla a zavedla, zasloužila o založení jednoho z hlavních tuzemských veletrhů v oboru – LABOREXPO.
Zjistit více
plab

Kdo je kdo v P-LAB

Tomáš Přikryl

CEO

Tomáš převzal vedení firmy po rodičích v roce 2013, ovšem je s ní spojen od začátku. Vytvořil první verzi e-shopu a byl u všech zásadních milníků. Předchozí zkušenosti z marketingu, bankovnictví, IT a řízení zákaznické zkušenosti využil v nastavení vizí a posunu firmy.

Kateřina Kolovratníková

Obchodní ředitelka

Šéfkou obchodu v P-LABu je Katka. Na starosti má nejen tým obchodních zástupců, který vede, ale spadá pod ni i produktový tým a tým zákaznické péče. Často přichází s neotřelými a zajímavými nápady, jak se posouvat vpřed. Má ráda kočky, pořádné steaky a gin.

Jitka Poštová

Vedoucí administrativy

Duší veškeré administrativy a správného uspořádání podkladů je Jitka, která působí v P-LABu již řadu let. Vede tým spojený s veškerou interní i externí administrativou a měsíčně jim projdou rukama tisíce dokumentů, přesto ji neopouští dobrá nálada. A to nikdy.

Miroslav Kural

Vedoucí skladu

Mirek nastoupil do P-LABu hned po střední škole a postupně se vypracoval do role vedoucího skladu. Dnes tak se svými kolegy řeší příjem zboží a expedici dle objednávek. Když je potřeba tak se podílí i na rozvozu a další operativě ve skladu. Vždy je připravený vyřešit jakoukoli situaci a pomoci.

Ondřej Vik

Produktový manager

Jen málo zaměstnanců P-LABu ví prakticky o produktech v nabídce na e-shopu tolik, co Ondra. Má na starosti portfolio produktů a pomáhá kolegům s jejich znalostí a pochopením. Řeší složitější poptávky a kdykoli se na něho kolegové obrátí, dodá jim vše potřebné informace.

Lucie Kuchtová

Marketing

Duší marketingového týmu a interní komunikace je v P-LABu Lucka, která řeší komunikaci uvnitř i navenek firmy a prakticky vždy ji najdete s úsměvem, a dost možná taky dvěma veselými pejsky. Pro všechny kolegy je také oporou v jazykovědných a češtinářských otázkách.

Jan Nebáznivý

Podpora obchodního týmu

Prakticky ihned po dokončení inženýrského studia na VŠCHT se Honza přidal do P-LABu jako podpora obchodního týmu. Obchodníkům pomáhá s objednávkami, nabídkami a další administrativou. Ve volnu jej můžete vidět lozit po stěnách anebo v roli fotbalového rozhodčího.

Miloslav Jílek

Podpora obchodního týmu

Nikdo mu neřekne jinak než Míla. Dlouholeté zkušenosti využívá při vyjednávání podmínek s dodavateli, řeší zapeklité problémy s objednávkami a pomáhá hladkému průběhu také při nabídkách a výběrových řízeních. Poznáte ho podle toho, že jen málo co jej vyvede z míry.

Renáta Veselá

Tým leader oddělení péče o zákazníky

Renča působí v oddělení péče o zákazníky už několik let. Spolu s týmem jsou tu pro naše zákazníky ve chvíli, kdy potřebují ověřit dobu dodání, zjistit stav objednávky či mají jakýkoliv dotaz související se zbožím. Chatují, mailují se zákazníky a řeší jejich požadavky co nejrychleji a nejspolehlivěji jak to je možné.

Společná fotka zaměstnanců P-LAB.