Zábavné kvízy

Toxický kvíz č. 1

Co podávat při intoxikaci paracetamolem jako protijed? Víte, co jsou mykotoxiny a co mohou způsobit? Otestujte se s našimi toxickými otázkami, které Vás neotráví. Ti, kteří vše zodpoví správně, od nás dostanou za odměnu něco drobného pro radost.
Vyzkoušet kvíz
plab

Toxičtější kvíz č. 2

Víte, že pocit horka při dotyku studených předmětů či chladu při dotyku horkých je způsobený toxinem? A kterým? Těm, kteří na všechno odpoví správně, pošleme něco drobného pro radost.
Vyzkoušet kvíz
plab

Začátek s Life Science

Začínáte s Life Science? Zjistěte zajímavé informace a pokud vyplníte kvíz správně, pošleme za odměnu něco drobného pro radost.
Vyzkoušet kvíz
plab

Pro znalce Life Science

Zajímá vás oblast Life Science? Vyzkoušejte si své znalosti v našem speciálním kvízu. Při všech správných odpovědích obdržíte navíc cenu!
Vyzkoušet kvíz
plab

Pro znalce přírodních věd

Troufnete si na takový kvíz? Nemůže to být vždy snadné, a tento je speciální. Zkuste ho. Kdo odpoví správně, tomu pošleme za odměnu něco drobného pro radost.
Vyzkoušet kvíz
plab

Všehochuť pro každého

Které ovoce umí rozsvítit LED světlo nebo vychýlit střelku kompasu? A co je antiseptikum? Tomu, kdo odpoví správně, pošleme za odměnu něco drobného pro radost.
Vyzkoušet kvíz
plab

Léčiva no.1

Jak se označují léky s protizánětlivým účinkem? Kam řadíme lék Streptomycin nebo co je to first-pass efekt? Odpovězte správně na všechny otázky a obdržíte dárek!
Vyzkoušet kvíz
plab

Léčiva no.2

Druhý kvíz s tématem Léčiva. Kdo schvaluje uvedení doplňků stravy na domácí trh? Co jsou homeopatika nebo statiny? Odpovězte správně na všechny otázky a obdržíte dárek!
Vyzkoušet kvíz
plab